Liqui Moly

Německá společnost LIQUI MOLY vyrábí motorové oleje, aditiva, ochranné přípravky a autokosmetiku pro profesionální i uživatelské použití. Sortiment výrobků značky LIQUI MOLY zahrnuje vše pro motorová vozidla, různé speciální a jednoúčelové mazací prostředky, lepidla, těsnící hmoty i řadu profesionálních výrobků pro průmyslovou výrobu.

Více

Mann Filter

Společnost MANN FILTER vyrábí filtry pro všechny současné typy motorů a strojů a poskytuje efektivní servisní program. Sortiment zahrnuje inovativní vzduchové, olejové, palivové a interiérové filtry. MANN FILTER se také zaměřuje na oblast průmyslových filtrů a způsobech jejich využití v terénních automobilech.

Více

Hlouch Motors

Autorizovaný partner Ford Hlouch Motor v Třebíči  vám nabízí profesionální služby v oblasti prodeje nových osobních a užitkových vozů Ford, kompletní  servis,  karosárnu, lakovnu a prodej  originálního příslušenství  a náhradních dílů Ford.

Více

Zoner Photo Studio

Zoner Photo Studio připravuje softwarová divize společnosti ZONER software, a.s., která je významným producentem a distributorem softwaru a také předním poskytovatelem internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Společnost sídlí v Brně a má pobočky na Slovensku, v Maďarsku, Japonsku i USA.

Více

AV Media

Společnost AV MEDIA je leaderem na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice. Společnost nabízí široké portfolio kvalitních produktů a zajišťuje návrhy a realizace řešení pro sdílení obrazu, profesionální služby od projektového návrhu až po zaškolení a následný servis. Na trhu s audiovizuální technikou společnost AV MEDIA působí již více než 20 let.

Více

XT line

Společnost XTline je dovozce a prodejce kvalitního železářského, stavebního, zahradního nářadí a dalších nástrojů od XTline i jiných značek. Nástroje splňují přísné požadavky na náročný profesionální provoz, ale lze je využívat i na širokou škálu prací domácích mistrů. Společnost XTline zaručuje již 15 let nejvyšší možnou kvalitu spolupráce, pružnost a spolehlivost.

Více

Honiton

Společnost HONITON je leaderem mezi světovými výrobci ručního nářadí a specializuje se na výrobu klíčů, sad hlavic a ostatního nářadí. V roce 2004 HONITON vyvinul a nechal patentovat výrobní řadu „HONIDRIVER“, která obsahuje sady hlavic, očkoploché a ráčnové klíče. Každý výrobek je certifikován DIN kódem a získal si uznání po celém světě.

Více

Agados

Společnost Agados je jedním z největších evropských výrobců přívěsů v kategorii O1 a O2 a přední výrobce v České republice. Sortiment firmy zahrnuje širokou paletu vyráběných brzděných a nebrzděných typů různého použití, rozměrů, použitého materiálu a bohatého příslušenství. Společnost Agados zajištuje kromě kvalitních produktů i kompletní servis a prodej náhradních dílů i na starší typy přívěsů.

Více

Rallye Design

Společnost Rallye Design je specialistou na polep závodních vozů. Zajišťuje kompletní grafický a realizační servis pro závodní týmy i jednotlivce, profíky i amatéry. V oblasti motorsportu se zaměřuje na design vozů, polepy, týmové zázemí, tvoru tiskovin a oblečení. Dále se společnost orientuje i na firmy a jednotlivce, kterým nabízí kvalitní grafické návrhy propagačních materiálů, log a celkové řešení vizuálního stylu.

Více

MK-Racing

Firma MK-Racing se v současné době řadí mezi přední distributory značkových dílů, vybavení a pneumatik pro motorsport v ČR, SR a Polsku a rovněž je úpravcem sportovních a závodních vozů. MK-Racing je díky stabilní pozici na trhu již několik let výhradním distributorem závodních pneumatik HANKOOK a oficiálním importérem mnoha předních světových výrobců. Společnost má zkušenosti s potřebami jezdců startujících se špičkovými továrními speciály i s okruhovými a formulovými vozy.

Více

MusicData

Společnost MusicData je distributorem a předním českým dovozcem světových značek se zaměřením na oblast ozvučovací, osvětlovací a pódiové techniky a také prodejcem hudebních nástrojů. Společnost nabízí kompletní servis od vybavení přes montáž, zaškolení až po případné opravy ve vlastním servisu.

Více

Genei

Firma GENEI od svého vzniku profilovala jako dovozce a distributor autodílů a autopříslušenství v úzké součinnosti s renomovanými zahraničními dodavateli. V současné době patří k nejvýznamnějším distributorům autodílů na všechny typy evropských automobilů a autopříslušenství na našem trhu. Společnost se zaměřuje na pečlivý výběr dodavatelů značkových autodílů a zakládá si na úrovni poskytovaných služeb a kvalitním servisu.

Více

Alutec KK

Jediný český výrobce vlastních hliníkových konstrukčních systémů.

Díky standardním komponentám hliníkového konstrukčního systému (ALS) můžeme vyrábět rámy strojů, bezpečnostní ochrany pracovišť a strojů, pracovní stoly, vozíky, transportní systémy, montážní linky, pásové dopravníky, řetězové dopravníky, manipulátory a celá výrobní pracoviště.

Výhody:
rychlost práce se systémem
jednoduchost realizace zamýšleného celku
adaptabilita v rámci nových řešení a nároků

Více

Glenowell

Společnost GLENOWELL CZ s.r.o. dodává pásové, řetězové dopravníky, dopravní linky na naskladňování a úpravu obilí a osiv, automatické balicí a paletizační linky pro veškerý materiál, včetně projektu a montáže.
Dále se zabývá i vzduchotechnikou – odsáváním.

Více

DVOŘÁK - TRUCKS

DVOŘÁK - TRUCKS se zabývá dovozem, prodejem, výkupem, protiúčtem užitkových a nákladních automobilů, včetně návěsů a přívěsů osvědčených značek, které importuje od značkových dealerů ze zemí západní Evropy. Ročně dodává kolem 200 kusů nákladních aut. V roce 2005 firma vybudovala nové velké servisní centrum s kapacitou 10 stání. Součástí servisního centra je také kamionová mycí linka.

DVOŘÁK -TRUCKS spolehlivě servisuje dakarský tým SOUTH RACING

Více

Niceboy

Kamery Niceboy® VEGA jsou novinkou na poli akčních kamer a jsou vážnou konkurencí všem akčním kamerám. Jejich vzrůstající obliba je dána prvotřídní kvalitou videí a celkově velmi kvalitním zpracováním kamery a zároveň jejich neuvěřitelnou cenou. Hodnocení uživatelů i přísných recenzentů v drtivé většině označuje kamery Niceboy® VEGA jako akční kamery s nejlepším poměrem mezi cenou a kvalitou.

 

Více